Lucrator comercial - full-time/part-time - Cluj, Full Time / Part Time, Cluj-Napoca, Romania

Job information

Position
Lucrator comercial - full-time/part-time - Cluj
Department
VANZARI
Location
Cluj-Napoca
Country
Romania

Description
Angajam Lucrator Comercial in domeniul alimentar.
Program: part-time (4 sau 6 ore/zi) sau full-time (8 ore/zi)
Contract pe perioada nedeterminata.

Responsabilitati:
- efectueaza receptia produselor
- lucreaza cu casa de marcat
- vanzarea si promovarea produselor catre clienti
- participa la inventar
- este responsabil cu verificarea termenului de valabilitate si nivelul de calitate al produselor

Requirements
Cerinte:
- minim studii medii (liceu)
- abilitati de comunciare
- atitudine pozitiva
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj

Benefits
Beneficii:
- salariu fix
- tichete de masa
- decont transport
- o masa/zi

Mai multe informatii la 0758103467 sau tmarica@professional.com.ro

S.C. Agenția de Servicii Professional S.R.L. este înregistrată ca operator de date cu caracter personal. Având în vedere prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor Personale vă rugăm ca, înainte de a aplica la anunțul de angajare, să consultați pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/