Tehnician Service - Cluj, Full time, Cluj-Napoca, Romania

Job information

Position
Tehnician Service - Cluj
Department
TEHNIC
Target Date
2020-11-30
Location
Cluj-Napoca
Country
Romania

Description

Descrierea jobului:
- Asigură întreținerea și service-ul utilajelor în locul în care clienții își desfășoară activitatea: cariere, mine, balastiere, etc
- Identifică nereguli în funcționarea mașinilor și efectuează reparațiile necesare
- Realizează întreținerea preventivă a echipamentelor

- Realizează recalibrarea echipamentelor la intervalele stabilite de către producător
- Identifică necesarul pieselor de schimb
- Realizează lucrări specifice de reparații mecanice și mentenanță pentru utilaje de construcții - diagnoză - testare computerizată

Requirements

Cerințe:
- Studii medii - Liceu sau Școală profesională de profil mecanic
- Experiență minim 2-3 ani ca Technician, preferabil utilaje de construcții sau de agricultură
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente

- Cunoștiințe de diagnoză computerizată - avantaj

Benefits

Oferta:
-Salariu negociabil în funcție de experiența actuală
-Mașină de serviciu (autoutilitară)
-Training de specialitate
-Masă de prânz/diurnă

Puteți trimite CV-ul la adresa: tmarica@professional.com.ro

Mai multe informații la 0758103467

Mulțumim pentru interesul și aplicația dumneavoastră, ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații potriviți cerințelor postului.