Asistent manager, Full time, Cluj-Napoca, Romania

Job information

Position
Asistent manager
Department
ADMINISTRATIV/SECRETARIAT
Location
Cluj-Napoca
Country
Romania

Requirements

Cerinte:

·         Cunoasterea programelor Word si Excel;

·         Cunostinte de limba engleza, cunoastintele de limba italiana reprezinta un avantaj;

·         Persoana organizata;

·         Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa tmarica@professional.com.ro

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Description

Principalele responsabilitati:

·         Procesare corespondeta;

·         Colaborare cu contabilul;

·         Emitere / plata facturi;

·         Colaborarea cu partea administrativa din Italia si China;

·         Elaborare numarului de ore la final de luna;

·         Gestionarea orelor lucrate pe proiecte / oferte.