Reprezentant Comercial – farmacii (CJ, SJ, SM, MM, BH, AB, Full time, Cluj-Napoca, Romania

Job information

Position
Reprezentant Comercial – farmacii (CJ, SJ, SM, MM, BH, AB
Department
VANZARI
Target Date
2019-11-30
Location
Cluj-Napoca
Country
Romania

Requirements

Candidatul ideal:
* Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
* Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
* Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
* Studii medii finalizate;
* Permis de conducere – categoria B;
* Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

Aplicatiile se pot trimite direct pe email: pifrim@professional.com.ro sau mai multe informatii la telefon: 0758056411.

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://professional.com.ro/gdpr/

Description
Companie multinationala producatoare de parfumuri si produse cosmetice, isi dezvolta echipa din Romania si te asteapta in echipa sa!

Responsabilităţi principale:
* Plasarea standurilor cu produse in farmacii;

* Gestionarea clientilor activi;

* Dezvoltarea portofoliului de clienţi;
* Vizitarea clienţilor arondaţi conform rutei;
* Realizarea obiectivelor setate;
* Realizarea rapoartelor solicitate.