Agent telesales, Full time, Bucuresti, Romania

Job information

Position
Agent telesales
Department
VANZARI
Target Date
2019-07-15
Location
Bucuresti
Country
Romania

Requirements

Cerințe:

·         Experiență în vânzări / vânzări prin telefon;

·         Studii superioare;

·         Cunoștințe Excel – mediu;

·         Abilități de comunicare și negociere;

·         Orientare către client, empatie.

Description

Responsabilități:

·         Desfăşoară activitatea de promovare si vânzare de servicii de factoring prin intermediul platformei de telefonie;

·         Promovează avantajele serviciilor către clienții persoane juridice;

·         Crează o relație de lungă durată cu clienții.

Program: 8 ore / zi

Mai multe informații la 0758103467 sau tmarica@professional.com.ro