Operator statie betoane Gligoresti, Full time, Campia Turzii, Romania

Job information

Position
Operator statie betoane Gligoresti
Department
PRODUCTIE
Target Date
2018-07-06
Location
Campia Turzii
Country
Romania

Requirements
Studii medii tehnice
Experienta in utilizarea echipamentelor de constructii si instalatiilor de productie automatizate;
Cuno​stinte de operare calculator.

Description

Companie cu renume in domeniul productiei de materiale de constructii este in cautarea unui Operator pentru statia din Gligoresti, in apropiere de Campia Turzii.

Responsabilitati:

    Operarea statiei pentru productia de betoane conform diagramei de livrare;
    Gestionarea materiilor prime, a materialelor si a pieselor de schimb;
    Intretinerea utilajelor si echipamentelor;
    Mentinerea relatiei cu clientii/furnizorii companiei.

Cerinte:

    Cuno​stinte de operare calculator;
    Abilitati de organizare, comunicare si spirit de echipa;
    Orientare catre client;
    Cunostintele legate de procesul de preparare beton reprezinta un avantaj

Benefits
Beneficii:
    pachet de relocare;
    abonament clinica medicala; etc.